Kategorie


Co máme za sebou:

31.5. řízená degustace vinařství Šebesta

7.6. řízená degustace Rajhrad - Schlossgut Diel, Villa Huesgen, Raka Wines

Dne 16.4.2012 se uskuteční ve Viničním altánu v Praze Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, degustace prvotřídních německých Rieslingů z oblastí Nahe, Mosela, Rheingau.
Vstupné na degustaci činí pouze 150 Kč.
bližší informace k nutné rezervaci na:
http://www.vinicni-altan.cz/1680/ochutnavky.asp
 .
Na místě bude možné zakoupit za zvýhodněných podmínek, kompletní sortiment ochutnávaných vín.


Dne 1.3.2012 se uskuteční ve Viničním altánu v Praze Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, degustace vinařství RAKA Wine, Jihoafrická republika a vinařství Valonga, Španělsko. Vstupné na degustaci činí pouze 150 Kč.
bližší informace: http://www.vinicni-altan.cz/1680/ochutnavky.asp .
Na místě bude možné zakoupit za zvýhodněných podmínek, kompletní sortiment ochutnávaných vín.

Degustační list: http://www.vinicni-altan.cz/degustacnilistky/dl_616_similan.pdf

Ve dnech 4.3.-6.3.2012 se uskuteční vinařský veletrh ProWein 2012 v Düsseldorfu http://www.prowein.de . V případě zájmu o návštěvu tohoto veletrhu nás kontaktujte na tel. č.  604613481, zajistíme pro Vás vstupenky za zvýhodněných podmínek.Jak u nás fungují ochutnávky

 

1.

Ochutnávky pořádané naší společností jsou určeny našim klientům z řad profesních (restaurace, hotely, vinotéky), firemních a koncových.

2.

Na ochutnávky je umožněn vstup i osobám, které ještě nejsou klienty naší společnosti. Ale to jen po odsouhlasení konkrétních osob naší společností a vyhrazujeme si právo odmítnout vstup těmto osobám
(při čemž o tom budou dopředu informováni).

3.

Vstup na některé naše ochutnávky je zpoplatněn. Veškeré degustované víno je v režii naší společnosti. Jedná se o profesionální degustace a nikoliv zábavný večer nad skleničkou vína. Proto na našich degustacích nenaleznete občerstvení a po skončení degustace neprobíhá volná degustace vín.

4.

Na závěr každé degustace je možné si zakoupit ochutnaná vína za výhodných podmínek. Pokud není uvedeno jinak, tak se tyto podmínky vztahují jen na objednávky učiněné bezprostředně po degustaci. Podmínkou účasti na degustaci není objednání vína. V případě Vaší objednávky na míste, je Vám z její hodnoty odečtena celá výše vstupného.

5.

Tyto strohé údaje mají jen informativní charakter a mají sloužit k tomu, abychom předešli zbytečným nedorozuměním co se týče našich degustací. Těšíme se na setkání s Vámi